Collectie van Adventurer Nic
8 Tours
48:58 h
232 km
4.410 m
A lap of the Isle of Anglesey over 8 days in July 2022
Dag 1 op het Isle of Anglesey Coastal Path.
Holyhead naar Church Bay.
Actieve vakantiemodus ingeschakeld!
van Adventurer Nic
Dag 2 op het Isle of Anglesey Coastal Path was fantastisch!
Ik hield vooral van Ynys Y Fydlyn 😍 Onze dag begon in Church Bay en we liepen over de golvende klifpaden naar Amlwch via Cemaes, terwijl we onderweg afdaalden in kleine geïsoleerde baaien.
Dit stuk was veel heuvelachtiger dan de eerste dag waar…
van Adventurer Nic
Krijg aanbevelingen over de beste singletracks, bergtoppen en vele andere mooie outdoorplekken.
Dag 3 van het Isle of Anglesey Coastal Path 😃 - we lieten onze Airbnb achter in Amlwch en ontmoetten een oude vriend @Steve in Llaneilian Bay. Steve liep ongeveer 7 km met ons mee, inclusief een fantastische omweg naar de vuurtoren van Point Lynas. Nadat we afscheid hadden genomen van Steve gingen we…
van Adventurer Nic
Dag 4 op het kustpad van het eiland Anglesey! We bereikten Penmon Point (het meest oostelijke puntje van het eiland) voor een caféstop om 10.00 uur. Vanaf hier stopten we regelmatig om gehydrateerd te blijven. Het was de hele dag echt vochtig en heet en we waren dankbaar voor alle schaduw! We liepen…
van Adventurer Nic
Wandelen op het kustpad van het eiland Anglesey. We liepen door de Amber Heatwave Warning ️ en zorgden ervoor dat we VEEL water dronken en onze zonnebrandcrème op peil hielden. We pauzeerden regelmatig in de schaduw en kregen ook vers koud water van de lokale bewoners, wat een fantastisch alternatief…
van Adventurer Nic
Dag 6 op het Isle of Anglesey Coastal Path zag ons lopen van Newborough naar Rhosneigr. Het was de tweede officiële dag van de hittegolf. Prachtig uitzicht op dit deel van het parcours 😍 Ik heb ongeveer 10 keer zand uit mijn schoenen gegooid 🤣
van Adventurer Nic
Dag 7 van het Isle of Anglesey Coastal Path - Rhosneigr naar Blackthorn Farm camping. We konden vanmorgen niet op gang komen, misschien vanwege de hitte van de afgelopen 2 dagen, maar we bleven een paar uur in het café voordat we vertrokken (ik zal niet liegen, het gaf me ook de gelegenheid om 2 pain…
van Adventurer Nic
Onze laatste dag van het Isle of Anglesey Coastal Path 🥲 We liepen van Blackthorn Campsite naar Holyhead om de 8-daagse rondreis rond het eiland te voltooien, maar we voegden voor de goede orde de top van Holyhead Mountain toe 😄 Het zien van de South Stack-vuurtoren was een hoogtepunt van de laatste dag.
van Adventurer Nic
Maak een gratis komoot-account aan om mee te kunnen praten.
Toerfiets Collectie van Tobias
Wandel Collectie van Marieke Duchatteau
Toerfiets Collectie van Adélaïde de Valence
Mountainbike Collectie van Sofiane Sehili